Notice: Trying to get property of non-object in /home/master/domains/futureco.pl/public_html/includes/mambo.php on line 2149

Notice: Trying to get property of non-object in /home/master/domains/futureco.pl/public_html/includes/mambo.php on line 2166
Tworzenie Stron www cms crm Groupware E-Learning lms Dotacje z ue - Akredytacja PARP
Akredytacja PARP Drukuj E-mail

Jak uzyskać akredytację?


Akredytacja przyznawana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości firmom spełniającym wyznaczone kryteria. Należy spełniać wyznaczone kryteria i prawidłowo przygotować aplikację o akredytację.


Korzyści w przypadku uzyskania akredytacji:

- na usługi świadczone przez Państwa fimę, zamawiający otrzymuje dotację nawet do 50% kosztów kwalifikowanych.

- pozyskanie nowych klientów zainteresowanych Państwa usługami oraz otrzymaniem dotacji

- wpis Państwa firmy na listę akredytowanych wykonawców usług. Lista ta dostępna jest na stronach instytucji wdrażającej dany program oraz publikowana w prasie.

Kryteria

1. Doświadczenie kandydata

- zrealizowanie przynajmniej 3 usług w ramach programu

2. Profesjonalizm kandydata

- dysponowanie dwoma ekspertami z kwalifikacjami i doświadczeniem zgodnym z deklarowaną wiedzą i dziedziną specjalizacji.

Wymagania co do eksperta:

- wykształcenie wyższe dyplom ukończenia studiów w obszarze dziedzin objętych programem

- dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego

- doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata i/lub conajmniej 2 lata doświadczenia jako konsultant

- specjalizacja: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji usług w zadeklarowanej dziedzinie i/lub co najmniej 3 usługi zrealizowane dla MSP w ciągu 3 lat.

- co najmniej jeden ekspert jest zatrudniony przez kandydata na czas nieokreslony lub określony.Jak otrzymać akredytację ?

Świadczymy kompleksowe usługi związane z uzyskaniem akredytacji. Wypełniamy wniosek, przygotowujemy wszystkie wymagane dokumenty - wg wymaganych procedur.
Składamy wniosek i monitotujemy Państwa o procesie uzyskania akredytacji - okresu obowiązywania oraz zakresu działań wobec akredytacji.

Współpracujemy z Państem w przypadku pozyskania nowych klientów.


Copyright 2003 - 2005 FUTURECO sp. z o. o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Nieruchomości  ::  Tworzenie Stron Internetowych  ::  Hosting Stron  ::  Sprzedam biznes  ::  Biznes ogłoszenia  ::  Dotacje  ::  Doradztwo